Видео: Излезе официјалната песна за Мундијалот во Бразил!

Се појави официјалната песна за Мундијалот во Бразил.Песната е во изведба на популарниот Питбул кој во соработка со Џенифер Лопез и Клаудија Леите ја направија песната „We Are One“.
Слушнете ја песната, се надеваме дека ќе ви се допадне…

Песната е во изведба на популарниот Питбул кој во соработка со Џенифер Лопез и Клаудија Леите ја направија песната „We Are One“.

Пронајдете не на следниве мрежи: