Видео: Како изгледа Ким Кардашијан по породувањето?

Loading...

Откако се породи, Ким Кардашијан не се појавуваше во јавноста некое време.По седум недели откако ја донесе својата ќерка на овој свет, Ким Кардашијан  реши да се појави во јавноста.
Таа и се обрати на својата мајка преку видео порака, која беше достапна за целата јавност.
Ким, во пораката рекла дека сака само да и честита на новото шоу. И било жал дека не е со неа, но моментално уживала во животот. За време на емисјата во која била пуштена пораката гостин бил раперот Пи Диди.
“Еј мамо, само сакав да ти честитам на новото шоу! Жал ми е што не сум таму со тебе, но моментално сум дома и уживам во животот, можеби и малку премногу”, изјавила Ким Кардашијан, а нејзината мајка не можела да ги сопре солзите.
Повеќето се сигурни дека Ким не сака да се појави во јавноста се додека не се ослободи од вишокот килограми, по породувањето. По седум недели откако ја донесе својата ќерка на овој свет, Ким Кардашијан  реши да се појави во јавноста.
Таа и се обрати на својата

loading...
Loading...