Видео: Како изгледаат забавите на Хју Хефнер?

Loading...

Хју Хефнер, креаторот на „Playboy“ отсекогаш бил познат по одличните забави, на кои присуствуваат ѕвезди од цела Америка.
Неговата цел е секој што ќе присуствува на неговата забава, да ја раскажува се до следната.
Како изгледа една негова забава погледнете го краткото видео.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Хју Хефнер, креаторот на „Playboy“ отсекогаш бил познат по одличните забави, на кои присуствуваат ѕвезди о

loading...