ВИДЕО: Ќерката на Обама во ДИВО издание: Се качи на сцена и си го покажа газето

Loading...

Малиа Обама е позната по журкањето во Њујорк и одење на фестивали како Лолапалуза.Таа наполни 18 години пред неполн месец, и продолжи со журките во посекси издание од претходно.
Наводно, таа не забележала дека ја снимаат кога се качи на сцена и реши да го подигне фустанчето играјќи провокативно.
Обамови се познати по глумењето добро семејство. Мишел Обама често држи лекции за мајчинство и изјавува дека мајката има право сама да реши како да ги воспита децата, а неодамна нејзиното име се најде во медиумите откако натера приватна фирма да отпушти своја вработена зашто на Твитер напишала дека првата дама е грда.
Еве како Мишел ја воспита Малиа:

Malia obama out her cuttin up pic.twitter.com/32JVsmaU8L
— Darius (@dariusherron1) July 30, 2016
Таа наполни 18 години пред неполн месец, и продолжи со журките во посекси издание од претходно.
Наводно, таа не забележала дека ја снимаат

loading...