Видео: Коби Брајант со „ЛЕКЦИЈА“ за Леброн Џејмс

Екстра-реакција на кошаркарскиот супериор – Коби Брајант, имено на натпреварот помеѓу Источната и Западната конференција, неверојатниот Коби Брајант му ја украде топката на Леброн Џејмс на неверојатен начин, всушност ова е потврда на супериорноста на Брајант.

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Екстра-реакција на кошаркарскиот супериор – Коби Брајант, имено на натпреварот помеѓу Источната и Западната конф

Пронајдете не на следниве мрежи: