Видео: Мишел Обама ги покажа своите танцувачки способности

Loading...

Првата дама на Америка, Мишел Обама, никогаш не била срамежлива кога е во прашање танцувањето, на секаков вид музика. 
Таа во петокот гостуваше на шоуто на Џими Фалон, каде што заедно почнаа да изведуваат интересни движења на секаков вид музика. 
Во ниту еден момент Мишел Обама не се срамеше, туку и се предаде на музикате и уживаше во неа цели две минути. 
Како изгледаа нејзините танцувачки способности погледнете на следното видео. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Првата дама на Америка, Мишел Обама, никогаш не била срамежлива кога е во прашање танцувањето, на секаков вид музика.&

loading...