Видео: Мусака „ на повкусен“ начин: Ќе барате уште!

Мусака „ на повкусен“ начин: Ќе барате уште!Мелено месо, и компир е се што ви треба за овој  врвен деликатес.
Наместо да ги редите компирите во тавче како за мусака исечени на кругови, се што треба е да ги издлабите и наполните со мелено месо.
Погледнете ја подготовката во видеото:
Мелено месо, и компир е се што ви треба за овој  врвен деликатес.
Наместо да ги редите компирите во тавче како за мусака исечени на кр

Пронајдете не на следниве мрежи: