Видео: Најголемиот инцидент на Македонските терени

Loading...

Ова е најголемиот инцидент кој се има случено на Македонските терени.
Фудбалерите на Пелистер и Вардар воопшто не изиграа. Комити пристигнаа на стадионот и се случи вистинско ,, торпедото ‘‘ од Чкембарите на стадионот под Тумбе Кафе кои се обидоа да стигнат до нивните ривали Комити.
Имаше премногу повредени, уапсени како и пола демолиран стадион.Погледнете го видеото и се ќе ви стане јасно.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Ова е најголемиот инцидент кој се има случено на Македонските терени.
Фудбалерите

loading...