ВИДЕО: Нескротливите гради на Нивес ги восхитија мажите!

Loading...

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус, на сите начини се обидуваше да ја крене атмосферата на нејзиниот настап во Чаковац.Затоа таа настапила во длабок корсет и краток шорц, кој секако мамеше воздишки кај машката публика.
Нивес поради постојаното скокање по сцената имаше проблем да ги скроти своите гради, кои едвај остануваа собрани во корсетот.

Пејачката дури и заведувала еден непознат маж во публиката, кој како хипнотизиран ги следеше нејзините движења.
Затоа таа настапила во длабок корсет и краток шорц, кој секако мамеше воздишки кај машката публика.
Нивес поради постојаното скокање по сце

loading...
Loading...