Видео: Ново видео за кошаркарите

Спонзорот на македонската кошаркарска репрезентација, телекомуникацискиот оператор ОНЕ, го промовираше новото видео за кошаркарите.Ова е рекламен спот на компанијата, па еве можност да го погледнете истото.
Инаку, нашата кошаркарска репрезентација се подготвува за претстојното Европско Првенство, вечерва нашите кошаркари ги чека тест-меч со селекцијата на Литванија во СРЦ „Борис Трајковски“ во Скопје, со почеток од 20,00 часот.
Извор: press24.mkОва е рекламен спот на компанијата, па еве можност да го погледнете истото.
Инаку

Пронајдете не на следниве мрежи: