ВИДЕО: Оваа снимка го разлути светот!

Loading...

На сајтот Вајн (Vine), се појави видео кое прикажува детенце од само неколку години како пуши џоинт додека родителите го снимаат. Ова видео предизвика голем број негативни коментари на социјалните мрежи.На видеото се гледа детенце кое наводно пуши марихуана, облечено во Мики Маус пижама.
Потоа се појавува рака на возрасна личност која на детето му го подава џоинтот, а во позадина се слуша смеење.
Еден корисник на Редит кажа дека знае за кого станува збор и ги пријавил родителите кај социјалната служба.
 
На видеото се гледа детенце кое наводно пуши марихуана, облечено во Мики Маус пижама.
Потоа се појавува рака на возрасна личност која на де

loading...
Loading...