Видео: Погледнете го новиот спот на Цеца Ражњатовиќ

Loading...

Новиот спот на Цеца Ражњатовиќ

Режисер на спотот е Милош Надаџин, а Светлана Ражнатовиќ Цеца во него изгледа прекрасно. Погледнете!

 

loading...
Loading...