ВИДЕО: Сакал да направи „селфи“ додека поминувал воз – На машиновозачот очигледно тоа не му се допаднало…

Loading...

Момче по име Џерард Мајкл, сакал да си направи селфи покрај железничка пруга, но се дошол преблиску. Кога машиновозачот кој седел на локомотивата го видел  почнал да му вика, и го клоцнал во главата.Се обидував да си направам селфи додека возот поминуаше зад мене на „безбедна“ оддалеченост. Претпоставувам дека сепак сум бил преблиску и добив нога во глава  – напиша Мајкл на Јутјуб.
Видеото за два дена е прегледано преку пет милиони пати, а поедини корисници на интернет, сметаат дека сепак станува збор за наместена работа.
Погледнете го видеото на следната страна, па самите заклучете:

Се обидував да си направам селфи додека возот поминуаше зад мене на „безбедна“ оддалеченост. Претпоставувам дека сепак сум бил преблиск

loading...
Loading...