Видео: Скот објави видео снимка од Ким Кардашијан!

Loading...

Во видеото кое Скот го објави на својот Keek профил се гледа Ким со нејзината нова фризура. Мора да признаеме дека Ким изгледа одлично затоа што после три месеци од породувањето таа успеа да се врати во форма.Ѕвездата на реалното шоу „Keeping up with the Kardashians“, Ким Кардашијан се крие од медиумите откако ја роди малата Норт Вест.
Сепак, едно нејзино видео оваа недела се појави на интернет. Се работи за аматерска снимка на Скот Дисик, партнерот на нејзината сестра Кортни кој ги снимил за време на возењето во автомобил.
Во видеото кое Скот го објави на својот Keek профил се гледа Ким со нејзината нова фризура. Мора да признаеме дека Ким изгледа одлично затоа што после три месеци од породувањето таа успеа да се врати во форма.
Повеќе на: ТЗМ.МК
 Ѕвездата на реалното шоу „Keeping up with the Kardashians“, Ким Кардашијан се крие од медиумите откако ја

loading...
Loading...