Видео: Сораја во хип-хоп спот

Loading...

Секси старлетата Сораја Вучелич во видео спот на рап дуото “Da Commision” го покажува својот сексапил, но и извонредните танчерски квалитети.
Како главен лик во спотот покрај Сораја се појавува и Инес Хускич. Песната се вика “Partytime”, а како Сораја се снајде во оваа улога, погледнете во следново видео.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Секси старлетата Сораја Вучелич во видео спот на рап дуото “Da Commision” го покажува својот сексапил, но и извонредни

loading...