Видео: Спотот за евровизиската песна на Есма и Лозано

Loading...

Премиерно, вечерва на Македонската телевизија се прикажа спотот за евровизиската песна на Есма и Лозано.
Во спотот се прикажани убавините на Македонија, а многумина беа задоволни од него.
Како вам ви се допаѓа нашата песна за Евровизија и спотот за истата?
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Премиерно, вечерва на Македонската телевизија се прикажа спотот за евровизиската песна на Есма и Лозано.

loading...