Видео: Стави лажици врз тесто – Кога ќе видите што доби на крајот, ќе го направите истото!

Loading...

Стави лажици врз тесто – Кога ќе видите што доби на крајот, ќе го направите истото!Ако сакате да послужите сирење или намаз како предјадење, овој трик е за вас.
Изненадете ги и гостите и домашните.
Се што треба а направите е да ставите лажици на тесто, да исечете и да ги ставите 7 минути на 200 степени.

Повеќе рецепти, кулинарски трикови, совети за здрава храна и здрав начин на живот, диети и животни искуства, можете да најдете на НАЈАДИСЕ.МК како и на фан страната на Фејсбук, а може да станете и член од групата на Најадисе на Фејсбук каде може да споделите ваш омилен рецепт.Ако сакате да послужите сирење или намаз како предјадење, овој трик е за вас.
Изненадете ги и гостите и домашните.
Се што треба а н

loading...