Видео: Сашко Коцев со песна за Субрата Рој

Loading...

Неповторливиот, генијален и спектакуларен шоумен Сашко Коцев,  на додделувањето на Златна Буба Мара на популарноста, успеа до солзи да ја насмее публиката.
Тој преку изведбата на песната за Субрата Рој му порача: „Субрата Рој, јој, јој,  брате мој, вакви инвеститори со душа чекаме, дури и црвен тепих им простираме…“
Доколку по некоја случајност сеуште не сте го слушнале овој заразен хит, одма кликајте на видеото.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24
 Неповторливиот, генијален и спектакуларен шоумен Сашко Коцев,  на додделувањето на Златна Буба Мара на популарнос

loading...