Видео: Уапсена позната актерка, мислеле дека е проститутка!

Loading...

Актерката Данијел Ватс е уапсена од полицијата, затоа што на улица разменувала нежности со својот сопруг. Данијел Ватс е најпозната по нејзината улога во „Џанго“, а ја играше и улогата на Коко во филмскиот хит на Квентин Тарантино, но полицијата наместо да ја препозне како славна актерка, тие помислиле дека таа е проститутка!
Причина за апсењето не бил нејзиниот стајлинг туку тоа што таа се бакнува со бел маж, што на полицијата им било сомнително.

– И ставија лисици и грубо ја турнаа во полициското возило, а додека и ги ставаа лисиците и предизвикаа исекотина на зглобот. Изгледа дека од белец и згодна црнкиња помислија дека сме клиент и проститутка, напишал на Фејсбук профилот, разгневениот сопруг на актерката. 
 

Post by Daniele Watts.
Данијел Ватс е најпозната по нејзината улога во „Џанго“, а ја играше и улогата на Коко во филмскиот хит на Квентин Тарантино, но полици

loading...
Loading...