Видео: Уве Генсхајмер изведе седмерец кој ги воодушеви сите!

Седмерец на начин кој ги воодушеви сите.Екипата на Р.Н.Ловен во 7. коло на Лигата на шампионите го победи тимот на Монпелје, а нејзиниот ас Уве Генсхајмер изведе седмерец на начин кој ги воодушеви сите.
Погледнете го видеото во продолжение…
Извор: rkmetalurg.mkЕкипата на Р.Н.Ловен во 7. коло на Лигата на шампионите го победи тимот на Монпелје, а нејзиниот ас Уве Генсхајмер изведе седмерец на начин кој ги

Пронајдете не на следниве мрежи: