Видео: Жизел Бундхен ја претстави својата нова колекција на долна облека

Loading...

Убавата манекенка Жизел Бундхен самата ја претстави новата колекција на долна облека “Brazilian Intimates”. Ангелот на Victoria's Secret, уште еднаш ја покажа својата сјајна фигура. Овој пат Бразилката позира со својата сопствена линија на долна облека.

“Ова е посебна и многу женствена колекција. Развивме нови модели со уникатни детали кои го прават овој бренд различен од сè друго на пазарот. Се надеваме дека жените ќе ја одобрат нашата работа. Кога ги правам своите сопствени модели на долна облека, истите ги  замислувам секси, но истовремено и елегантни “, изјави Бундхен.

Фотографиите од фотосесијата докажуваат дека убавицата се врати во форма целосно по втората бременост. Таа роди девојче на 5 декември минатата година.
Убавата манекенка Жизел Бундхен самата ја претстави новата колекција на долна облека “Brazilian Intimates”. Ангелот на

loading...
Loading...