Видео:Миранда провокативна како Чичолина!

Loading...

Миранда се најде во улога на најпознатата италијанска порно-дива!Ангелот на „Викторија Сикрет“, Миранда Кер се најде во улогата на најпознатата италијанска актерка на „фимови за возрасни“, навидум во романтичното видео, манекенката ужива во еротското допирање на сопствените гради.
Првиот впечаток од видеото, Миранда е во цветно издание и делува романтично,се до моментот кога заводничката Кер почнува со допирање на своите гради, кога открива дека всушност се наоѓа во кожата на позната порно дива Чичолина.

Миранда се облекла како најпознатата порно актерка и ја разбудила фантазијата кај машката популација во полу-проѕирен фустан со цветен венец на својата глава, кој некогаш и беше заштитен знак на Чичолина.
Русокосата манекенка и италијанската порно актерка во суштина не личат, меѓутоа стилистката Јулија Вон Боем се потрудила белата чипка и цветниот мотив да евоцираат провокативен тон и сексапил кој го имаше Чичолина.

Ангелот на „Викторија Сикрет“, Миранда Кер се најде во улогата на најпознатата италијанска актерка на „фимови за возрасни“,

loading...
Loading...