Видео:Никол Шерцингер се појавила пијана за време на снимањето на „X-Factor“?

Loading...

Убавата пејачка цело време скокала и трчала низ студиото, врескала и се смеела гласно, а гледачите покрај малите екрани биле шокирани, мислејќи дека не е присебна и дека станува збор за преголемо количество на алкохол.Згодната пејачка, член на жирито на Британското шоу „X-Factor“, Никол се појавила минатиот викенд на тв шоуто во одлично расположение, била толку весела, што тимот мислел дека е пијана.
Никол цело време скокала во студиото, врескала и се смеела гласно, но во продукцијата го негирала пијанството, таа тврди дека само била во добро расположение – диско вечер.
Таа ги шокирала најпрво со појавата кога водителот ја претставувал, почнала веднаш да скока како да е надвор од себе, а со чудното однесување продолжила и во текот на вечерта. Гледачите се прашувале дали е пијана или еуфорична, а коментарите со критики за нејзиното однесување го преплавиле Твитер.Згодната пејачка, член на жирито на Британското шоу „X-Factor“, Никол се појавила минатиот викенд на тв шоуто во одлично расположение,

loading...
Loading...