Видео:Жешка сцена од новиот филм на Леонардо Ди Каприо!

Loading...

Во новиот биографски филм „Волкот од Вол Стрит“ женкарот Леонардо Ди Каприо е принуден да ползи пред фаталната австралиска актерка Маргот Роби.Злобниот заводник Лео, се спуштил на нозе пред убавата австралиска актерка во филмот „Волкот од Вол Стрит“, кој од неодамна излезе и има доста добри критики. Да биде сцената подобра, русокосата Маргот седи пред него со нејзината потпетици залепена на неговото лице.
Каприциозниот секси изглед на оваа сцена е само фрагмент од вистинската приказна за Џордан Белфорт, кој го глуми Ди Каприо, корумпиран брокер на акции и наводни прељубници.
Режијата на филмот ја потпишува Мартин Скорсезе, а покрај Лео и Маргот глуми Метју Меконахи, Џона Хил, Џон Фавреа и многу други.Злобниот заводник Лео, се спуштил на нозе пред убавата австралиска актерка во филмот „Волкот од Вол Стрит“, кој од неодамна излезе и им

loading...
Loading...