Викенд хороскоп 13.09-14.09.2014

Loading...

Викенд хороскоп 13.09-14.09.2014Овен
Викендов Овните ќе се стремат кон емоционални контакти и кон изразување на своите чувства. Семејните проблеми ќе дојдат во заден план.
Бик
Односите помеѓу вас и вашиот партнер ќе се подобрат затоа што вие ќе одлучите конечно што сакате. Можни се проблеми во недела. За постигнување на успех треба да знаете како да ги пренесете своите идеи.
Близнаци
Викедов.  може да ви дојде крај на надежите. Избегнувајте кавги со родителите. Може да решите проблем. Ќе имате одлични моменти со саканата личност.

 

Рак
Овој викенд ќе биде преполн со нови средби и неочекувани познанства. Можни се кавги со партнерот па токму затоа викендот ќе помине напнато.
Лав
Викендов ќе бидете многу гневни. Ќе имате и кавга со некој близок. Но упорноста и толерантноста ќе се исплатат и ќе поминете преку се.
Девица
Многу Девици ќе бидат самоуверени и оптимисти. Ќе треба овој викенд да решавате лични проблеми. Тоа лошо ќе влијае на вашата работа.

 

Вага
Сакате секогаш да бидете однапред подготвени и да реагирате на ситуацијата. Но не е секогаш се така. Мал стрес но потоа повторно ќе имате мир и спокој.
Скорпија
Овој викенд ќе бидете преполни со идеи. Ќе започне убав период за вас. Можни е многу непријатни чувства  сега ќе излезат на површина.
Стрелец
Ќе добиете подарок од близок. Ве очекува многу емотивен викенд. Емоциите ќе надвладеат над вас. На професионален план ќе почувствувате зависност од некого.

 

Јарец
Викенд во кој ќе имате многу работа. Нема да можете на ништо друго да се посветите. Погрешната претстава за партнерот ќе ви донесе разочарување.
Водолија
Викендов  можно да се појави неочекувано известување, можен е и проблем поврзан со неисполнето ветување. Ќе ви се подобри енергијата и расположениот. Иако не сте лакоми за слава викендов ќе имате потреба од пофалба.
Риби
Не се трудете да бидете активни на сите полиња. Одвојте време само за себе. Се стремите кон слобода и незевисност но дали дејствувате во таа насока. Можни се грешни претстави. Овен
Викендов Овните ќе се стремат кон емоционални контакти и кон изразување на своите чувства. Семејните проблеми ќе дојд

loading...
Loading...