Вилијам и Кејт на романтично патување на Карибите

Loading...

Пред  да го добијат своето прво дете, принцот Вилијам и принцезата Кејт  одлучија да отпатуваат на Карипските острови.
 
Вилата која што кралскиот пар ја изнајми чини 30.000 долари неделно.
 
По објавувавањето на веста за бременоста во декември, откако Кејт ги надмина проблемите со утринските мачнини, парот одлучи да замине на романтичен одмор.
 
На одморот принцот и принцезата ќе ги придружуваат и Керол и Мајкл Мидлтон, подителите на Кејт. 
 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24
 Пред  да го добијат своето прво дете, принцот Вилијам и

loading...
Loading...