Водителка среде емисија го крена фустанот

Романската ТВ водителка Илинка Вандичи ги шокираше гледачите кога на снимање на емисијата панично го крена фустанчето и го покажа долниот веш. Мислела дека внатре влегол пајак.Натпреварувачите, но и оние кои во живо во студиото го следеле реалното шоу останале изненадени кога Вандичи кренала паника, се свртела и почнала да го „брка пајакот“. Во тоа и помогна и еден од натпреварувачитe.

Камерманот увидувајќи дека се работи за непланирана работи, го оддалечи фокусот на снимање, а натпреварувачот успеа да ја смири водителката. Се увери дека во гаќичките нема ништо, а емисијата продолжи нормално, погледнете.
 
Натпреварувачите, но и оние кои во живо во студиото го следеле реалното шоу останале изненадени кога Вандичи кренала паника, се свртела и почнала д

Пронајдете не на следниве мрежи: