ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Маскирани напаѓачи убиле момче на улица!

Дечкото кој беше мета на нападот, во еден момент се тргнал и се обидел да избега, но работите се одвиваа со брзина на светлината…Денеска по социјалните мрежи се ширеше шокантна снимка која ги згрози луѓето. Станува збор за атентат, кој најверојатно се случил во Португалија.
На снимката се гледаат две лица кои стојат пред „хонда џез“.
Жртвата немала никакви шанси со убијците.
Дечкото се обидел да побегне, но неговите напаѓачи го изрешетале со куршуми и на крај му пукале во главата!

ВНИМАНИЕ: Видеото содржи вознемирувачка содржина! 
Денеска по социјалните мрежи се ширеше шокантна снимка која ги згрози луѓето. Станува збор за атентат, кој најверојатно се случил во Португалија.

Пронајдете не на следниве мрежи: