Загина маж во страшна сообраќајка на автопатот Велес-Скопје

Loading...

Маж загина во сообраќајна несреќа која утринава околу 11 часот се случила на автопатот Велес-Скопје, потврдуваат од МВР за Пулс24.Според информациите што ги пренесоа медиумите, несреќата се случила кај местото Ајдучка Чешма, кога автомобил „БМВ“ со скопски регистерски ознаки излетал од високиот мост и паднал во провалија.
Мажот кој загинал на лице место во автомобилот бил сам. Неговиот идентитет се уште не е познат, а полицијата се наоѓа на местото на несреќата и врши увид.Според информациите што ги пренесоа медиумите, несреќата се случила кај местото Ајдучка Чешма, кога автомобил „БМВ“ со скопски регистер

loading...