Загинаа татко, мајка и син-НОВА ГОЛЕМА ТРАГЕДИЈА!

Loading...

Цело семејство загина вечерва на автопатот Белград-Ниш.Возило „Опел корса“ се преврте и настрадаа две машки и едно женско лице.
Како што јавуваат српските медиуми, станува збор за цело семејство. Животите ги загубија мајка, татко и нивниот 28-годишен син кој управувал со возилото.Возило „Опел корса“ се преврте и настрадаа две машки и едно женско лице.
Како што јавуваат српските медиуми, станува збор за це

loading...
Loading...