Заврши Меѓународниот младински турнир во ракомет „СКОПЈЕ КУП 2014“

Р.К. Работнички во соработка со Град Скопје и Ракометната федерација на Македонија беше организатор на голем Меѓународен младински турнир во ракоме

Пронајдете не на следниве мрежи: