Полицаец истепан од Жолтите елеци (видео)

Loading...

Ова треба да го видите, ЖОЛТИТЕ ЕЛЕЦИ истепаа насилен полицаец. Тој се обиде со сила да се наметне но, не беше доволно. Очигледно се е до бројката. 

https://www.facebook.com/888039208009297/videos/462993617565424/?t=4

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...