Зошто Том Круз кренал паника кога се видел на фотографија?

Loading...

Познатиот холивудски актер Том Круз испаничил откако ја видел фотографијата со својата клешка Олга Кируленко во американскиот таблоид „Стар“. 
Причината за неговата паника е што на фотографијата се гледа дека изгубил неколку сантиметри од својата висина. Тој е убеден дека доколку продолжи со здравата исхрана и вежбањето ќе изгуби многу повеќе сантиметри. 
Но ако тоа не му успее педесетгодишниот Круз е подготвен да оди и на операција за продолжување на коските.
„Постојано се мери, фактот дека се намалил за 5 милиметри го дотолчи“, откриваат пријателите на актерот.
За да ги задржи скромните 170 сантиметри, Том Круз ангажирал најдобри и најскапи експерти кои што ќе му направат посебни оброци и ќе му покажат вежби за истегнување.
Му пречеше и тоа што поранешните сопруги Никол Кидман и Кејти Холмс беа поголеми од него, па постојано носеше кондури со повисоки потпетици.Познатиот холивудски актер Том Круз испаничил откако ја видел фотографијата со својата клешка Олга Кируленко во америк

loading...
Loading...