АПАСИЕВ ГО ОТКАЖА УЧЕСТВОТО НА ЛИДЕРСКАТА СРЕДБА | СМЕТА ДЕКА ТРЕБА ДА БИДЕ ДЕН НА ЖАЛОСТ!

Утре треба да биде ден на жалост заради двојното убиство, а не на ЛИДЕРСКА за датум за избори!

Поради ова, јас како претседател на Левица го ОТКАЖУВАМ моето учество на планираната средба и апелирам до премиерот истата да се помести за посоодветен тајминг, после расчистувањето – преку парламентарна надзорна расправа – на сите неразјаснети прашања поврзани со пропустите на МВР и ОЈО изминативе денови (за време на самитот на ОБСЕ).

#РанетаНација

#Интерпелација

ДРАМА ВО ГЕРМАНИЈА: Вооружена жена упадна во клиниката, полицијата го блокираше целиот простор, а пристигнува и СПЕЦИЈАЛНА ЕДИНИЦА (ВИДЕО)
Голема полициска акција во моментов е во тек во болницата Лујзен во Ахен.Според првите информации од полицијата, вооружена жена им се заканувала на вработените во клиниката. #Aachen #Luisenhospital pic.twitter.com/woDAmh29Ox— Chris (@syncrokarle) March 4, 2024 Областа е опкружена со …
(Видео) ГОЛЕМА ПОЛИЦИСКА АКЦИЈА: Вооружен маж се забарикадира во болница во Германија!
Голема полициска и противпожарна операција во моментов е во тек во болницата Луизен во германскиот град Ахен, јавуваат германските медиуми. Според првите информации на полицијата има вооружено лице кое се забарикадирало во клиниката.Опколената област е …
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.