Апасиев реагираше на коментарите за светска политика на Мицковски

Loading...

Мицковски се одважи да коментира и за состојбата во Израел. Тоа предизвика повеќе реакции. Ја издвојуваме реакцијата на Апасиев:

Дај бе некој нека му каже на Мицко дека ХАМАС за Палестинците, е она што е ВМРО за Македонците! p.s. И плус, нека го поучи дека и Арапите се Семити. #СлугиНаИмперијализмот

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...