Божиновски: Вмро ја продаде кучата ама ако, убо е за бистрина на сликата

“Побаравме уставните измени да важат од денот на ратификација на пристапниот протокол во еу”

Вмро ја продаде кучата ама ако, убо е за бистрина на сликата.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.