Брутални фотки од Александра Накова

Оние кои се редовни посетители на нејзниниот Инстаграм профил, знаат дека кај Накова често може да се исплакнат очи со фотки на кои е во минијатурни бикини или модели на облека што не баш секоја би можела и би имала храброст да ги облече.

Кога ќе ја видите раскошната убавица во секси долна облека од црна или бела свила и тантела, всушност ќе посакате Александра Накова да биде принцезата од вашите еротски соништа!
Гигантската силиконска предница, дел кој мајката природа и го дала, а естетската хирургија останатото го надополнила, кои покрај ангелскиот лик, овој пат покриен со големи сончеви очила и долгите нозе ја красат црно-белата колекција
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.