Вардар се сака од Келн па до Кина… Ајде, ајде Вардаре!

Солзи радосници, насмевки, песни… Вардар не сплоти сите. На социјалната мрежа Фејсбук се појави уште едно интересно видео.
Вардар се сака од Келн па до Кина… Ајде, ајде Вардаре!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.