Велибор Манев пред Кривичниот суд, предмалку изјави ДЕКА НЕ Е ВИНОВЕН

Осомничениот Велибор Манев доцна вечерва донесен од полицијата во Кривичниот суд.

МАНЕВ ПРЕД НОВИНАРИТЕ ДЕЦИДЕН ДЕКА НЕ Е ИЗВРШИТЕЛ НА УБИСТВОТО НА ВАЊА, ИАКО ПРЕТХОДНО СЕ ПОЈАВИЈА ИНФОРМАЦИИ ДЕКА ПРИЗНАЛ…

На прашање од медиумите дали тој го извршил убиството на 14-годишната Вања, Манев кратко истакна „Не“.

(Видео) ГОЛЕМА ПОЛИЦИСКА АКЦИЈА: Вооружен маж се забарикадира во болница во Германија!
Голема полициска и противпожарна операција во моментов е во тек во болницата Луизен во германскиот град Ахен, јавуваат германските медиуми. Според првите информации на полицијата има вооружено лице кое …
Ќерката на актерката Дру Баримор ја искористи нејзината насловна страница на Плејбој во модна расправија
За време на неодамнешната епизода од ток-шоуто на актерката Баримор и пејачката Кристина Агилера, тие зборуваа за комуникацијата со нивните мали деца. Агилера истакна дека иако е многу отворена …
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.