Вечерва во СајберКоманда: ЕКСКЛУЗИВНИ, досега необјавени документи, зошто во 2020 Мицкоски не формирал Влада!

Не пропуштајте ја денешната епизода на Сајбер команда со почеток во 21.30 часот во која Филип Петровски открива ЕКСКЛУЗИВНИ, досега необјавени документи, зошто во 2020 Мицкоски не формирал Влада.

Вечерва во СајберКоманда: ЕКСКЛУЗИВНИ, досега необјавени документи, зошто во 2020 Мицкоски не формирал Влада!

Ќе дознаете како е намалена и на крај спречена намерата да формираат Влада.

Емисијата можете да ја следите на Јутјуб, Фејсбук, Твитер и Телеграм каналите на Инфомакс.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.