Видео кое ги вознемири фановите: Жељко Бебек падна на сцена, музичарот бараше помош

Жељко Бебек доживеа несреќа на настап во Виена, а вознемирувачкото видео се појави на социјалните мрежи.

РОНАЛДИЊО ВЛЕГУВА ВО РЕАЛИТИ ШОУ! Тој ќе има посебна задача со натпреварувачите, а се наоѓа ДАЛЕКУ од својата земја
Бразилецот Роналдињо де Асис Мореира ќе учествува во реално шоу во Турција.Некогаш, еден од најдобрите играчи во светот, наполни 44 години, а по кариерата се одлучи на многу чуден потег, …
Истрага за над 60 случаи на корупција во украинската одбрана
 Во Украина се истражуваат повеќе од 60 случаи на можна корупција во одбранбениот сектор, изјави денеска директорот на Националното биро за борба против корупцијата на Украина (НАБУ), Семен Кривонос.Тој рече …

Жељко Бебек доживеа несреќа на еден од неговите концерти во Виена на прославата на 50 години од неговата музичка кариера, а додека ја изведуваше својата песна падна среде бина.

Бебек во еден момент се сопнал на бината и паднал. Тој се обидел да стане, но повторно паднал и веднаш побарал помош од своите музичари.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.