Видео од судирот со полицијата пред Собранието

Видео од судирот со полицијата пред Собранието. Демонстрантите прво маваат по полицијата, а потоа полицијата возврати.

Прочитајте повеќе за вечерва подолу:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.