Гола на тераса! Поранешната девојка на Џорџ Клуни (45) ги покажа бујните гради

Елизабет Каналис и нејзината избраничка Грузијка уживале во Мајами, а толку се опуштила што на терасата излегла со голи гради.

Иако со години е во брак со Амал Клуни, таа не е единствената убавица со која се забавувал  Џорџ Клуни.

Пред Амал неговото срце го освои италијанската актерка и модел Елизабета Каналис (45) со која беше од 2009 до 2011 година.  

По раскинувањето, таа се омажи за докторот Брајан Пери во 2014 година, а парот доби ќерка во 2015 година. Елизабет доживеала и спонтан абортус, по што јавно проговорила.

– За жал, животот ни дава реалност која понекогаш е тешко да се прифати. Никогаш не можете да бидете подготвени за фразата нема повеќе отчукувања на срцето. 

Сакам да ги поддржам сите жени кои минуваат низ оваа искушение. Не можеме да не чувствуваме тага, но можеме да се обединиме и да бидеме силни – најави тогаш Елизабет. 

View this post on Instagram A post shared by Elisabetta Canalis (@littlecrumb_)

Поранешната девојка на Џорџ Клуни сега ужива со кикбоксерката Џорџиана (31), во Мајами, а папараците успеаја да снимат фотографии кои покажуваат колку се опуштени.

Елизабета излезе на тераса да се фотографира, а интересно е што тоа го направи речиси целосно гола. – поточно, голи гради , додека нејзиното момче лежерно пушеше во близина.Погледнете како тие изгледаа подолу:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.