Дарко Лазиќ повторно во инвалидска количка

Loading...

Пред година дена српскиот пејач Дарко Лазиќ преживеа тешка сообраќајна несреќа од која последиците ќе ги носи целиот живот.
Тој се уште се опоравува од несреќата, а со месеци оди отежнато и со помош на помагало.
Сепак неодамна откако се врати од настап пејачот на белградскиот аеродром беше пренесен со инвалидска количка со која бил пренесен до автомобилот.
Сето ова го забележа камерата на емисијата „Папарацо лов“, во продолжение погледнете го и видеото.

loading...