Запалени 2 автомобили во Влае

Loading...

Утринава во 4 часот и 30 минути два автомобили целосно изгореа во близина на Порта Влае.

Командирот на противпожарната бригада Владимир Симоновски вели дека интервенирале со две противпожарни возила и 5 пожарникари.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...