Како ресенчанец го слави св.Трифун во Битола?

Како ресенчанец го слави св.Трифун во Битола?

М, што мислите?

Повеќе ВИЦОВИ и СМЕА тука!!!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.