Како ресенчанец го слави св.Трифун во Битола?

Loading...

Како ресенчанец го слави св.Трифун во Битола?

М, што мислите?

Повеќе ВИЦОВИ и СМЕА тука!!!

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...