Луна откри како и изгледаат новите силикони во длабоко деколте, па откри повеќе од што треба

Loading...

Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ за прв пат се појави во јавноста со новите силикони пред неколку денови, но во затворен фустан криејќи ги истите.
А овој пат таа се охрабри само неколку денови по операцијата да облече деколте и да се пофали дали вредела операцијата.


Првата фотографија на која се гледаат нејзините нови силикони Луна ја објави на својот Инстаграм профил каде фановите можеа да се уверат во нејзината целосна трансформација откако ја промени и бојата на коса.

 

View this post on Instagram

 

Sneakers by : @obuca_._for_._you3 ? brown girl ??‍? #lunadjo. Hair: @masastudiokristal @ipecenica

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on


Сепак според коментарите на фановите ова е само почетокот, а очекуваат Луна уште повеќе да се соблекува во иднина, фалејќи се со новите гради, според други пак таа отркила премногу само неколку дена по операцијата, бидејќи се уште и биле видливи отоците од операцијата, па требала да почека пред да се пофали.

loading...