Мачка во седмата деценија! Шерон Стоун е фотографирана на мотор – изгледа како авион

Актерката Шерон Стоун (66) е фотографирана на премиерата на „The Bikeriders“ во атрактивен костим со леопард принт.Шерон Стоун носеше храбар костум со леопард принт .  Горниот дел од оделото се состоеше од струкирана јакна со црни ревери и црна лента на џебовите, која допираше до врвот на бутовите.Долниот дел се состоеше од тесни панталони во истиот дезен.ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ГАЛЕРИЈАТАЗаедно со тесните панталони, холивудската ѕвезда ги избра салоните на Долче и Габана. На чевлите има и беж и црн животински принт и ремен до глуждот. Со оваа смела комбинација, Шерон носеше повеќе густи ѓердани околу вратот, големи очила за сонце со квадратна рамка и мала црна лакирана чанта со златна тока.Во предизвикувачки стајлинг, актерката позираше на мотор, а сите погледи беа вперени во неа на премиерата на филмот. 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.