Мешање на свадба, гостите се пореметија

Мешање на свадба, гостите се пореметија

ПОГЛЕДАЈТЕ УШТЕ И:

Еве како се полудува на свадба – турчинкава со деколте ги поремети гостите

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.