Миа Калифа – ако дојде крај на светот, погребете ме во овие хаљини

Loading...

Миа Калифа – ако дојде крај на светот, погребете ме во овие хаљини

Миа и Роберт  го закажале венчавањето во јуни, кое поради состојбата со коронавирусот најверојатно ќе го откажат. Таа има раскажа на своите следбеници дека се било подготвено и дека за свадбата купила дури 12 венчални фустани.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...