Миа Калифа – ако дојде крај на светот, погребете ме во овие хаљини

Миа Калифа – ако дојде крај на светот, погребете ме во овие хаљини

Миа и Роберт  го закажале венчавањето во јуни, кое поради состојбата со коронавирусот најверојатно ќе го откажат. Таа има раскажа на своите следбеници дека се било подготвено и дека за свадбата купила дури 12 венчални фустани.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.